Press release

09/06/2019

Dying Light 2 Yeni Fragmanıyla E3’ü İSTİLA ETTİ

Techland yeni fragmanı Xbox E3 2019 Briefingde görücüye çıkardı
Devam oyununun 2020 İlkbaharında yayınlanması için hazırlıklar sürüyor

LOS ANGELES – 09 Haziran 2019 – Korku kategorisindeki ödüllü açık dünyada hayatta kalma oyununun sabırsızlıkla beklenen devamı Dying Light 2, sürükleyici bir fragman ile E3’e geri döndü. Fragmanda oyunun yeni kahramanını ilk defa istilanın tahribatıyla parçalanmış, her kararın önemli olduğu ve her köşede ölümün kol gezdiği bir dünyada dolaşırken görüyoruz.
 
 
Xbox E3 2019 briefing’de gösterilen yeni Dying Light 2 fragmanı, post-apokaliptik modern karanlık çağda insanların mevzilendiği bir yerleşim olan The City‘nin kışkırtıcı bir manzarasını daha sunuyor. Burada, ilk Dying Light’ta geçen olaylardan 15 yıl sonra, insanlık hayatta kalma savaşı verirken acımasız fraksiyonlar üstünlük elde etmeye çabalıyor ve istilacılar gece olana ve sokakları tekrar ele geçirebilene kadar karanlık binalarda ve bodrumlarda gizleniyor.
 
Fragman, oyunun darmadağın olmuş bu metropolde yüksek parkur becerilerinin ve acımasız dövüş kabiliyetinin değerli kıldığı kahramanı Aiden Caldwell’ı tanıtıyor. Aiden aracılığıyla, oyuncu oynadıkça dünyayı şekillendiren etkili seçimler yapabiliyor.
 
Bugün ayrıca ünlü bilgisayar oyunu bestecisi Olivier Deriviere (A Plague Tale: Innocence,
 Vampyr, Remember Me, Assassin’s Creed IV: Black Flag - Freedom Cry) tarafından bestelenen müziklerin eklenmesi gibi oyunla ilgili yeni detaylar da duyuruldu. Hem yeni fragmanda hem de E3 demosunda duyulan partisyonları besteleyen Deriviere, oyunun tamamı için beste yapmaya devam edecek.
 
Dying Light 2 Techland tarafından yayınlanacak ve Amerika kıtasında Square Enix tarafından dağıtılacak.


Techland’ın şirket bünyesinde geliştirdiği yeni nesil teknoloji olan C-Engine üzerinde çalışan Dying Light 2’nin 2020 İlkbaharında bilgisayar, aralarında Xbox One X’in de yer aldığı Xbox One cihaz ailesi ve PlayStation 4 platformlarında yayınlanması planlanıyor.

Daha fazla bilgi için: https://dyinglightgame.com/
 
Dying Light 2 Eserleri
 

E3 2019 ESERLERİNİ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

DAHA ÖNCE YAYILANAN ESERLERİ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 
Techland Hakkında
 
1991’de Polonya’da kurulan Techland, bilgisayar, Sony PlayStation, aralarında Xbox One X’in de yer aldığı Xbox One cihaz ailesi dahil olmak üzere önde gelen platformların tamamına yönelik olarak tanınmış bir bağımsız oyun geliştiricisi, dağıtıcısı ve küresel yayıncısıdır. Techland orijinal Dead Island oyunları, Call of Juarez serisi ve son olarak da Dying Light ve günümüze kadar 16 milyon tekil oyuncu tarafından oynanmış olan The Following genişlemesi ile tanınmaktadır. Bunun yanı sıra, deneyimli ekiplerimiz kendi AAA eserlerimizin ikisi üzerinde aynı anda çalışmamıza imkan tanımaktadır. Polonya’daki üç ofis genelindeki 400’ün üzerinde profesyonelden meydana gelen şirket, unutulmaz deneyimler sağlamaya ve yenilikçi eğlence için özel C-Engine’i de kapsayan en yeni teknolojiyi kullanmaya bağlı kalmaktadır. Şirket hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.techland.net.
 
Bütün ürün adları, yayıncı adları, ticari markalar, sanat eserleri ve ilişkili görseller sahiplerinin ticari markaları, tescilli markaları ve/veya telif hakkına tabi materyalleridir. Tüm hakları saklıdır.
 

###

Medya İletişimi:
Ola Sondej | Anna Lada
aleksandra.sondej@techland.pl | anna.lada.grodzicka@techland.pl
 
Ajanslar:
Premier techland@premiercomms.com