Press release

10/06/2018

Techland, E3 2018'de Dying Light 2'yi Duyurdu

Sabırsızlıkla beklenen devam oyunu ilk defa medyaya da tanıtılacak  

LOS ANGELES -- 10 Haziran 2018 -- En çok satan açık dünya fenomeni Dying Light'ın devamı niteliğindeki Dying Light 2, Xbox E3 2018 Briefing'de Techland tarafından duyuruldu. Kıyamet sonrası dünyayı resmeden bu yenilikçi deneyim, oyunculara sevdikleri Dying Light serisinin yeni oyunundan bekledikleri her şeyin yanı sıra benzersiz yenilikler de sunacak:
 
Techland CEO'su Pawel Marchewka, "Oyuncu topluluğumuzla iç içeyiz ve yeni oyun için onların sesine kulak verdik. Oyuncularımızı çok beklettiğimizin farkındayım ve bu yüzden, Dying Light 2'nin çıkışını nihayet duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Dying Light 2 çok sevilen Dying Light ruhunu yepyeni oynanış şekilleriyle birleştiriyor. Dying Light serisinde ilk defa, oyuncular yaptıkları tercihlerle ve eylemlerle yok olmakta olan bir şehrin kaderini değiştirebilecek. Yakın dövüş, parkur hareketleri ve oyunun diğer yönleriyle hikâye boyunca oyunculara yepyeni özgürlükler sunuyoruz," diyor.
 
Dying Light 2, oyunun hikâye tasarımcısı ve benzersiz Modern Karanlık Çağ ortamının yazarlarından biri olan ünlü oyun yazarı Chris Avellone tarafından sahnede duyuruldu.

Gösterim, Duyuru Fragmanı ile birlikte yapıldı:

https://www.youtube.com/watch?v=KRScQU_bS1s&feature=youtu.be
 
Oyuncunun, çürümekte olan bir metropolün kaderi üzerindeki muazzam etkisine, yani oyunun yeni özelliklerinden birine odaklanan oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=98oJYDRblLI&feature=youtu.be
 
Dying Light 2, PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle yayımlanacak. Oyun, Techland'in açık dünya aksiyon-macera ve aksiyon-RPG oyunları için kendi bünyesinde yarattığı yeni kuşak C-Engine teknolojisini kullanıyor.
 
Açık dünya fenomeni Dying Light'ın devamı olan Dying Light 2, zombilerin yanı sıra diğer insanların elinde de telef olabileceğiniz acımasız, kasvetli ve benzersiz bir kıyamet sonrası Modern Karanlık Çağ vizyonu sunuyor. Tükenmiş bir dünyada kurnazlığınız, inanılmaz parkur yetenekleriniz ve acımasız çarpışma becerilerinizle karanlığın içine dalacak ve oradan sağ çıkmaya çalışacaksınız. Vereceğiniz kararlarda ikilemde kalacak, bu kararların dünyayı farklı açılardan nasıl etkilediğini görecek, şehrin değişimine ve kaderine yön vereceksiniz.  
 
Daha fazla bilgi için: https://dyinglightgame.com/
 
Dying Light 2 materyalleri:
https://www.dropbox.com/sh/7fevhu4mstnc0d2/AAAmG9iumTN05Pbww4EfTEq7a?dl=0

Techland Hakkında
1991 yılında kurulan Techland, dünyaca tanınan bağımsız bir oyun geliştiricisi, distribütörü ve yayımcısı. Polonyalı firma özellikle Dead Island, Call of Juarez ve Dying Light serileriyle tanınıyor. Serinin genişletme paketi Dying Light: The Following, şu ana kadar 13 milyon oyuncu tarafından oynandı ve hâlâ oynanmaya devam ediyor. Firma, önümüzdeki üç yıl içinde yayımlanmak üzere iki AAA oyununu daha geliştiriyor. Techland, 2016 yılında Techland Publishing markası altında küresel bir oyun yayımcısı oldu.
 
Techland; PC, Xbox One ve PlayStation 4 gibi tüm lider platformlar için birinci sınıf içerikler geliştiriyor ve yayımlıyor. Polonya ve Kanada'daki dört ofisiyle 350'nin üzerinde çalışanı olan şirket, oyunculara unutulmaz deneyimler sunabilmek için son teknolojileri kullanıyor. Şirket hakkında daha fazla bilgi için resmî web sitelerini ziyaret edebilirsiniz: http://techlandpublishing.com veya http://techland.pl/
 
Tüm ürün adları, yayımcı adları, ticari markalar, çizimler ve ilgili görseller, ilgili sahiplerinin ticari markaları, tescilli ticari markaları ve/veya telif materyalleridir. Tüm hakları saklıdır.
 
###
 
Medya İletişim:
 
Techland:
Milosz Bialas | Aleksandra Sondej | Anna Lada-Grodzicka
milosz.bialas@techland.pl | aleksandra.sondej@techland.pl | anna.lada.grodzicka@techland.pl
 
Premier PR:
Techland@premiercomms.com  

Your downloads

Total download size: