Comunicado de imprensa

PUBG: NEW STATE - ПОПЕРЕДНІ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДОЛАЛИ ВІДМІТКУ 10 МІЛЬЙОНІВ

Альфа тестування розпочнеться в окремих регіонах у другому кварталі 2021 року

АМСТЕРДАМ, НІДЕРЛАНДИ - 9 КВІТНЯ 2021 РОКУ- KRAFTON, Inc. оголосила сьогодні, що кількість попередніх реєстрацій в Google Play Store на PUBG: NEW STATE перевищила 10 мільйонів. Новий поріг подолано невдовзі після попереднього оголошення про те, що за перший тиждень попередньої реєстрації кількість передплатників перевищила п’ять мільйонів. Завдяки користувачам з більш ніж 170 країн, нову контрольну цифру досягли за 43 дні з моменту початку попередньої реєстрації в Google Play Store, причому найбільша кількість замовлень надійшла з Південно-Східної Азії, Америки, Близького Сходу, Європи та Східної Азії.
 
Ті, хто бажає долучитися до битви можуть попередньо зареєструватися в Google Play * сьогодні, щоб отримати ексклюзивний скін автомобіля та найсвіжішу інформацію про гру, а попередні замовлення в App Store з’відкриються пізніше. KRAFTON і PUBG Studio також оголосили, що перед релізом, анонсованим на кінець цього року, вони проведуть альфа-тести в окремих країнах протягом другого кварталу 2021 року. Більше інформації буде надано пізніше.
 
Розроблену компанією PUBG Studio, яка є піонерами жанру «Королівської Битви» та творцями всесвіту PUBG, гру випустять у безкоштовному варіанті для Android та iOS. PUBG: NEW STATE є варіацією оригінальної гри «Королівська Битва», яка вдосконалює її для досягнення найбільш реалістичного сприйняття «Королівської Битви» на мобільних пристроях. Окрім ультрадинамічного та реалістичного відтворення перестрілок на мобільній платформі, гра має найсучаснішу технологію візуалізації, яка розсуває обрії мобільних ігор.
 
Для отримання останньої інформації про PUBG: NEW STATE , будь ласка, відвідайте http://newstate.pubg.com або підпишіться на нас у соціальних мережах у Twitter, Facebook, Instagram та YouTube. Щоб отримати додаткові матеріали та прес-релізи, відвідайте офіційний зал преси PUBG: NEW STATE.
 
* Попередня реєстрація для Android не включає Китай, Індію та В’єтнам
 

# # #

 
Про компанію KRAFTON, Inc.
KRAFTON, Inc. - це колектив незалежних команд розробників ігор, які відповідальних за різні ігрові аспекти, включаючи PUBG, PUBG: NEW STATE, ELYON, і TERA. Назва компанії, що походить від слова майстерність, є визнанням її постійного прагнення до інновацій та створення цікавого досвіду. В даний час до KRAFTON входять PUBG Studio, Striking Distance Studios, Bluehole Studio та RisingWings. Для отримання додаткової інформації про KRAFTON, будь ласка, відвідайте https://www.krafton.com.